SPED PARTNER został wyróżniony dwoma wyróżnieniami, potwierdzającymi utrzymywanie wysokiej wiarygodności i rzetelności biznesowej:

certyfikat cwb14Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2014 przyznany drugi raz z rzędu przez  międzynarodową wywiadownię gospodarczą Bisnode (Dun&Bradsteet). Jest to świadectwo najwyższej stabilności i wiarygodności  finansowej firmy,  potwierdzające, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto utrzymywać i nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun&Bradstreet  przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Link do certyfikatu:   http://www.dnb.com.pl/raporthandlowy.aspx?id=2147391&lang=pl 

 

 

Certyfikat Wiarygodności Płatniczej przyznany przez międzynarodową wywiadownię  Creditreform (obecnie jedną z trzech największych na świecicertyfikat crre organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw). Całościowa ocena kondycji finansowej Spółki, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra (rating firmy uległ poprawie i wyniósł 243 punkty).

Link do certyfikatu: http://www.crefo.pl/raport/9410344146?lang=pl&tab=tab2&certId=12137